KamBud
kurniki, obory, ujeżdzalnie, hale magazynowe, obiekty sportowe, budynki nietypowe kurniki, obory, ujeżdzalnie, hale magazynowe, obiekty sportowe, budynki nietypowe

Budowa tego typu obiektu jest niesamowicie odpowiedzialna. Przede wszystkim należy zadbać o higienę i utrzymanie ciepła wewnątrz budynku.
Gromadzone od kilku lat doświadczenia pozwoliły na wypracowanie sprawdzonych rozwiązań

Oferujemy budowę ferm w trzech wariantach:
1. O konstrukcji stalowej opartej na wieńcu; ze ścianami z SUPOREX-u 24 cm + 12 cm z dwuwarstwowym styropianem;
2. O konstrukcji stalowej opartej na słupach stalowych; z obudową hali wykonaną z blachy trapezowej wraz z izolacją i/ lub z płyty warstwowej;
3. O konstrukcji stalowej ramowej, uzupełnionej między słupami ściankami z SUPOREX-u 24 cm + 12 cm z dwuwarstwowym styropianem.

Gwarantujemy, że tak wykonane obiekty, z ociepleniem dachu za pomocą kombinacji folii paroszczelnej i paroprzepuszczalnej oraz wełny mineralnej, będą wyjątkowo suche i ciepłe. Jesteśmy w stanie wykonać obiekty o dowolnych wymiarach - fermy o szerokości od 12 do 25 metrów budujemy bez podpór dachu. Oczywiście zarówno samą konstrukcję, jak i zastosowane materiały izolacyjne, dostosujemy do indywidualnych potrzeb inwestora.

Kambud będzie służył swoim doświadczeniem i doradzał Państwu przy podejmowaniu decyzji od przygotowania projektu aż do oddania budynku.